Oferowane przez Gdyńskie Przeprowadzki usługi obejmują zarówno kompleksowe przeprowadzki mieszkań i domów, jak i przeprowadzki firm i instytucji. W skutek wieloletniego działania na trójmiejskim rynku usług transportowych jesteśmy w stanie zaoferować Państwu skuteczną pomoc w zakresie planowania, jak również realizacji nawet najbardziej skomplikowanej usługi związanej z przenosinami do nowego miejsca. Nie straszne są nam zlecenia, podczas których musimy stawić czoła przedmiotom nietypowym, niezależnie czy są one bardzo ciężkie, kruche czy unikatowe. Zadbamy o profesjonalne zabezpieczenie Państwa mienia jak również szybki, a przede wszystkim bezpieczny transport do nowej lokalizacji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każda prawidłowo wykonana usługa zwiększa nasze szanse na dobrą opinię wśród Państwa znajomych, rodziny czy współpracowników, a co za tym idzie na potencjalne, kolejne zlecenia. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby każda, nawet najdrobniejsza powierzona nam usługa transportowa została wykonana w miłej atmosferze, szybko, a przede wszystkim bezpiecznie.

Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzki zlecane nam przez osoby prywatne (szczególnie popularne przeprowadzki Gdynia) to ogromna większość wszystkich wykonywanych przez naszą firmę usług transportowych. Z tego właśnie powodu przygotowana przez nas oferta jest bardzo elastyczna i pozwala na znalezienie odpowiedniego wariantu przeprowadzki dla każdego Klienta. Im mniejszy będzie zakres naszych działań (pominięcie pakowania czy nawet załadunku mienia przez pracowników naszego przedsiębiorstwa), tym mniejsze są Państwa koszty. Oczywiście nie oznacza to, że w każdym wypadku należy rezygnować z proponowanych przez Gdyńskie Przeprowadzki usług kompleksowych, to właśnie one dają pełną gwarancję bezpieczeństwa Państwa mienia podczas przeprowadzki.

Przeprowadzki firm

Trójmiasto jako największa, a zarazem prężnie rozwijająca się pomorska aglomeracja jest świetnym terenem na budowę siedzib potężnych korporacji oraz doskonałym miejscem na powstawanie licznych mikro i makro przedsiębiorstw. Nasza oferta skierowana jest do każdego z tych podmiotów. Przeprowadzka małego biura czy kilkunasto/kilkudziesięcioosobowego biurowca nie stanowi dla nas najmniejszego wyzwania. Działamy 24 godziny na dobę, dzięki tej zasadzie większość wynajmujących nas firm jest w stanie kontynuować swoją działalność bez większych przestojów, pozwala to uniknąć strat finansowych. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę naszych usług nawet do najtrudniejszych logistycznie sytuacji.

Pakowanie oraz zabezpieczanie mienia

Należyte zapakowanie a przede wszystkim zabezpieczenie mienia jest najważniejszą kwestią dla skutecznej realizacji przeprowadzki. Zaufanie, jakim jesteśmy przez Państwa obdarzani podczas wykonywanej usługi jest praktycznie podobne do zostawienia dziecka pod opieką obcej osoby. Z naszej strony gwarantujemy, że każdy, nawet najbardziej niedoceniany według naszego mniemania przedmiot zostanie odpowiednio zabezpieczony (w sposób należyty co do jego wielkości i delikatności) oraz przetransportowany bez najmniejszego uszczerbku na jego zewnętrznym, jak i wewnętrznym wyglądzie.

gdynskieprzeprowadzki.com.pl

Nie wiesz czy stać Cię na przeprowadzkę w firmie Gdyńskie Przeprowadzki? Masz kłopoty z bezpiecznym pakunkiem własnego mienia? Zadzwoń do nas, wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku oraz dobierzemy ten rodzaj usługi, na którą z pewnością nie zabraknie Ci pieniążków. Każde Twoje zapytanie, którego nie jesteśmy w stanie oszacować telefonicznie bądź mailowo, wycenimy bezpośrednio u Ciebie w domu lub firmie, wystarczy skorzystać z bezpłatnej wyceny naszych usług.

Więcej informacji pod numerem: 507 838 913 lub pod adresem e-mail: info@gdynskieprzeprowadzki.com.pl